عمده فروشی آنلاین پلاستیک و لوازم خانگی

عمده فروشی آنلاین پلاستیک و لوازم خانگی

ایران پلاستیک پخش پلاستیک ایران
دوشنبه 04 تیر 3
دسته‌بندی(ها) : اخبار ایران پلاستیک

عمده فروشی آنلاین

عمده فروشی آنلاین . این وب سایت یک پایگاه فروش عمده محصولات پلاستیکی از بهترین برند ها همچون هوم کت پلاستیک و لیمون پلاستیک است. از آنجایی که محصولات ارائه شده در ایران پلاستیک به صورت بسته بندی شده و عمده عرضه می گردد کلیه قیمت های سایت بر مبنای خرید عمده نرخ گذاری شده است . یعنی قیمت اجناس در سایت ایران پلاستیک با لیست فروش خود کارخانه های تولید کننده محصول برابر می باشد . از این جهت فروش محصولات هم به صورت تک فروشی امکان ندارد . در صورتی که به هر دلیلی شرایط خرید آنلاین را ندارد از طریق ارتباط تلفنی با واحد فروش ما اقدام نمایید تا تخفیف های در نظر گرفته شده در فاکتور شما اعمال گردد . ما برای آنکه شما بتوانید به راحتی خرید نموده و در اسرع وقت محصول مورد نظر را به دست آورید ، بخش خرید آنلاین محصولات را راه اندازی نموده ایم تا بتوانید از این طریق با خیال آسوده و با اطمینان از قیمت خرید خود نمایید . پس از خرید محصول اجناس از طریق باربری و مستقیم به درب فروشگاه شما ارسال می شود .

برای خرید از روش های زیر اقدام نمایید :

  • خرید آنلاین ( انتخاب محصول در سایت و پرداخت اینترنتی )
  • خرید عمده تلفنی ( ارتباط با واحد فروش ما )
  • ارسال لیست سفارش به واتس آپ (09124721467 )
  • ارسال لیست سفارش به ایمیل شرکت (iranplastic.net@gmail.com )

پس از ارسال لیست سفارش شما به شرکت همکاران ما در صورت نیاز پیش فاکتور خرید شما را آماده و به حضورتان ارائه می کنند ، در صورت تایید مشتری و پرداخت مبلغ ، سفارش های شما آماده و در اسرع وقت ارسال می گردد. به یاد داشته باشید که بار خریداری شده مشتریان از روش های زیر ارسال می گردد :

  • ارسال مستقیم به فروشگاه توسط ماشین دربستی (برای خرید های عمده )
  • ارسال از طریق باربری (ارسال بار به باربری های تهران و دریافت مشتری از باربری شهر خود )

در صورت نیاز به مقایسه قیمت و یا درخواست لیست قیمت کارخانه ی بخصوصی که مد نظر شماست میتوانید با شماره واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

بازدید : 464

اخبار مرتبط...

لوگوی ایران پلاستیک
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایران پلاستیک است. طراحی سایت : نونگار پردازش