عمده فروشی آنلاین

عمده فروشی آنلاین

عمده فروشی آنلاین ایران پلاستیک . مشتریان عزیزی که قصد خرید از ایران پلاستیک را دارید میتوانید یا به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید و یا از طریق سایت لیست سفارش خود را آماده نمایید و برای همکاران فروش ما ارسال کنید تا برای شما پیش فاکتور صادر نمایند . برای اینکار کافی است که نام محصولات مورد نیاز خود را روی یک برگه نوشته و آن را از طریق واتس آپ ، تلگرام ، ایمیل و یا تماس تلفنی به واحد فروش ما ارائه دهید.

  • نحوه ی جستجو در سایت :

سایت ایران پلاستیک به دو شیوه گروه بندی شده است تا شما را در رسیدن هر چه سریع تر به محصول مورد نیاز هدایت کند . در صورتی که شما پیش از این با تولیدکنندگان پلاسکو کشور آشنایی دارید می توانید از نوار ابزار منو در بالای سایت گزینه ی برندها را انتخاب نموده و محصولات هر کارخانه را بر مبنای نام انتخاب شده ی خودتان به صورت دسته بندی شده مشاهده بفرمایید . در این روش شما تنها قادر به دیدن محصولات همان برند بخصوص خواهید بود . در روش دوم شما می توانید از نوار ابزار منو در بالای سایت گزینه محصولات را انتخاب کرده و محصول مورد نظر ( به طور مثال سبد مسافرتی ) را کلیک می نمایید . در این حالت سایت به شما تمامی سبد های مسافرتی را که از برندهای مختلف در سایت موجود است نمایش خواهد داد و شما این امتیاز را دارید تا از بین محصول های متنوع یکی را انتخاب نمایید . لازم با یادآوری است که ممکن است شما یک محصول را در بخش های مختلف مشاهده نمایید و این به دلیل کاربرد آن محصول در عناوین مختلف است به طور مثال یک فایل 4 طبقه را ممکن است هم در لوازم اداری ببیند و هم در لوازم منزل و این به دلیل کاربرد این محصول هم در اداره و هم در منزل می باشد . بر مبنای همین اصل شما باید همواره کوتاه ترین روش را برای جستجو انتخاب کنید .

 نحوه ی خرید :

برای خرید آنلاین کافی است در سایت جستجو نمایید و محصولات مورد نیاز را به سبد خرید اضافه نمایید و در نهایت با پرداخت آنلاین کار خرید تمام می گردد و بار در مرحله ارسال قرار می گیرد .

برای خرید تلفنی شما تنها می بایست نام محصولات را یادداشت نموده و برای ما ارسال نمایید . برای این کار می توانید این لیست خرید خودتان را به شماره ی واتس آپ 09124721467 ارسال نمایید و یا در صورت تمایل با شماره های شرکت تماس گرفته و کد های مورد نظر را به همکاران ما اعلام کنید. پست الکترونیک شرکت به آدرس iranplastic.net@gmail.com  نیز روش دیگری است که شما قادر به ارسال لیست اجناس در خواستی خود به آن هستید .

 نحوه ارسال :

  • ارسال از طریق باربری
  • ارسال مستقیم به فروشگاه
  • ارسال از طریق باربری : همکارانی که به طور مداوم در حال خرید محصول می باشند با این روش آشنایی کامل دارند شما می توانید پس از خرید محصول نام باربری مورد نظر و یا نام شهر خود را به همکاران ما اعلام نموده و از آن پس اجناس شما به باربری مذکور ارسال و فردای آن روز شماره ی بیجک آن برای شما پیامک خواهد شد . شما می بایست قبل از دریافت اجناس خود از باربری آنها را بطور کامل از لحاظ تعداد و سلامت جنس کنترل نمایید زیرا در صورت عدم دریافت درست اجناس شرکت هیچگونه مسئولیتی را نسبت به آن متعهد نمی باشد.
  • ارسال مستقیم به فروشگاه : بهترین و راحت تر روش ارسال برای همکاران عزیز ارسال از طریق مستقیم می باشد زیرا در این روش دیگر نگرانی از شکستگی و گمشدگی محصول به حداقل می رسد و زمان دریافت اجناس نیز کاهش میابد . در صورتی که حجم خرید همکاران به مقداری باشد که بتوان برای ارسال آن به طور مستقیم اقدام نمود ما به شما اعلام خواهیم کرد تا اگر دارای ماشین حمل اختصاصی هستید با هماهنگی قبلی آن را برای بارگیری به درب انبار بفرستید و در غیر این صورت ما برای شما ماشین تهیه خواهیم کرد . بدیهی است کرایه حمل اجناس تا فروشگاه به عهده خریدار می باشد .

یکی دیگر از خدماتی که ما برای همکاران عزیز درنظرگرفته ایم کانل تلگرام شرکت می باشد . شما با عضویت در این کانال می توانید هر روز عکس محصولات جدید و پرفروش را دریافت نموده و در صورت نیاز برای خرید آن اقدام نمایید . کانال تلگرام ما همواره فعال و به روز می باشد .

لوگوی ایران پلاستیک
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایران پلاستیک است. طراحی و توسعه : نونگار پردازش