درباره ما

ایران پلاستیک مرکز فروش عمده محصولات پلاستیک ، بلور و لوازم خانگی می باشد که با داشتن صدها عنوان جنس متنوع در رنگ بندی و طرح بندی مختلف سبد خرید وسیعی را در اختیار همکاران خود قرار داده است . ما به عنوان یک پخش قدیمی در این وب سایت سعی کردیم جدا از روش سنتی خرید یعنی روش حضوری و تلفنی با ایجاد یک بستر مناسب خرید آنلاین عمده را هم برای همکاران فراهم نماییم. در این سایت شما تمامی محصولاتی را که امکان فروش آنلاین دارند را با قیمتی پایین تر از لیست کارخانه و با احتساب تخفیف آن به دو روش خرید نقدی و چکی می توانید تهیه نمایید و درب فروشگاه خود تحویل بگیرید. ما علاوه بر اینکه بزرگترین و اولین پخش عمده آنلاین پلاستیک ایران هستیم اولین وب سایت با قابلیت خرید چکی هستیم به این صورت که همکاران عزیز می توانند اجناس خود را آنلاین انتخاب و خرید کنند و در ازای آن چک با شرایط مناسب پرداخت نمایند . برای خرید چکی می توانید شرایط آن را در بخش خرید چکی مطالعه و سپس خرید انجام دهید . 

ما امیدواریم تا با ارائه خدمات مدرن و سرویس دهی مناسب به همکاران خود در سراسر ایران دروازه ای مناسب برای خرید شما از کارخانه های معتبر داخلی و خارجی باشیم تا از این طریق شما فروشندگان گرانقدر تنها دقدقه فروش را داشته باشید و خیال تان از بابت خرید آسوده باشد

برای خرید از ما میتوانید جدا از خرید آنلاین در سایت سفارش خود را از طریق تلفن ، فاکس ، تلگرام ، واتس آپ و ... سایر نرم افزارهای ارتباطی در اختیار همکاران ما قرار دهید . در صورتی که نیاز به پیش فاکتور داشتید می توانید با همکاران فروش ما هماهنگی لازم را انجام دهید .

لوگوی ایران پلاستیک
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایران پلاستیک است. طراحی سایت : نونگار پردازش